لیست بهترین کترینگ شیراز

در جدول زیر از سایت هیرو رستوران، لیستی از بهترین مراکز کترینگ در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها درج شده است. جهت اطلاع از هزینه رزرو و سفارش کیترینگ با شماره های درج شده در جدول زیر تماس حاصل فرمایید.

کترینگ در شیراز
کیترینگ در شیراز

لیست بهترین کترینگ در شیراز

ردیف نام کترینگ نشانی  شماره تماس
1 کترینگ میزبان شیراز ، خیابان قصرالدشت ، حد فاصل سه راه خلدبرین و سه راه عفیف آباد 07136266355
2 کترینگ سفره چین شیراز ، معالی آباد ، اول خلبانان 09178055654
3 کترینگ دست چین شیراز ، بلوار زرهی(پاسداران)ایستگاه 2 ، مجموعه خوراک دست چین 07138224499
4 کترینگ پرس شیراز ، فرهنگ شهر ، ایستگاه 15 07136331517

کترینگ هتل

معمولا نام صنعت هتلداری و کترینگ را در کنار هم میبرند. چرا که این دو بسیار به هم وابسته هستند و کترینگ در صنعت هتلداری جایگاه ویژه ای دارد. تنوع غذا در کترینگ هتل‌ها بیشتر از هر نوع دیگری است و امکان استفاده همه نوع غذا در آن وجود دارد.

کترینگ قطار

در کترینگ زمینی شرایط و تنوع غذا بیشتر است و امکان طبخ هر دو نوع غذای گرم و سرد وجود دارد. معمولا همه نوع غذای گرم و سرد و همچنین غذاهای سنتی در این کترینگ آماده می‌شود.

کترینگ هواپیما

کترینگ‌های هوایی با کترینگ‌های زمینی کمی ‌متفاوت است. معمولا در کترینگ هواپیمایی غذاهای سبک نیمه آماده و کنسروی و سرد سرو می‌شود چرا که امکان استفاده از غذای گرم معمولا در هواپیما وجود دارد مگر در موارد خاص مثل برخی پروازهای فرست کلاس..

برای سفارش انواع فینگر فود می توانید به لیست فینگرفود در شیراز می توانید به لیست درج شده مراجعه کنید.

کترینگ بیمارستانی

در کترینگ بیمارستان ارائه غذا کمی ‌متفاوت است و بستگی به شرایط خاصی دارد. نوع بیماری و رژیمی‌ که بیمار دارد و محاسبه انرژی، کالری، چربی، قند و دیگر فاکتورها در طبخ غذا بسیار اهمیت دارد و مواد آن معمولا مواد ارگانیک است.

کترینگ عروسی یا مجالس

یکی از شاخه‌های صنعت کترینگ، کترینگ مجالس است. بدون تردید میتوان گفت که مهمترین قسمت برگزاری مراسم عروسی و پذیرایی از مهمانان سرو غذا است که واگذار کردن این بخش از از مجلس عروسی به کترینگ تاثیر به سزایی در هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن مراسم دارد.

برای پیدا کردن بهترین بیرون برهای شیراز می توانید به لیست درج شده مراجعه نمایید.

کترینگ چیست؟

واژه کترینگ ” catering ” یک واژه انگلیسی است که به معنای طبخ و آماده کردن غذا در یک محل و سرو آن غذا در محلی دیگر است. به این صورت که غذا و و نوشیدنی و تمام مخلفات آن در مکان‌های مشخصی طبخ و آماده سازی می‌شود و در مکان‌های مورد نظر سرو می‌شود. صنعت کترینگ امروزه جایگاه خاصی پیدا کرده است و باعث شده سرویس دهی مجالس و ارگان‌ها بسیار ساده شود و پذیرایی و سرو غذا در میهمانی‌ها و مجالس به بهترین و منظم ترین شکل صورت بگیرد. کترینگ‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها بر اساس نیاز کاربران و مصرف کنندگان غذا را آماده سازی و طبخ می‌کنند.